Drogi partnerze biznesowym, drogi potencjalnym kliencie,

Podstawą butów wysokiej jakości jest, oprócz kunsztu i wiedzy technologicznej, przede wszystkim oddanie. Zrozumienie i szacunek dla ludzi oraz ich indywidualnych potrzeb w codziennym życiu zawodowym są siłą napędową ABEBA w rozwoju obuwia zawodowego i obuwia ochronnego.

Kierujemy się tą filozofią i dlatego tworzymy dla Ciebie istotną różnicę: optymalną funkcję ochronną, zdrowy klimat stóp i najlepszy możliwy komfort każdego dnia, nawet powyżej standardowych specyfikacji.

Ponieważ kładziemy największy nacisk na maksymalną jakość, stawiamy również najwyższe możliwe wymagania dotyczące użytych materiałów i ich starannego przetwarzania.

Naszym roszczeniem jest przekroczenie Twoich roszczeń.

Abeba jest dziś jedną z największych i najnowocześniejszych firm obuwniczych w Europie, posiadającą klientów w ponad 30 krajach. Poprzez nasze centrum dystrybucyjne w Sankt Ingbert, naszą francuską spółkę zależną Abeba France i nasze zakłady produkcyjne w różnych krajach europejskich, jesteśmy w stanie optymalnie sprostać Twoim potrzebom.

Od 1 czerwca 2007 roku należymy do tradycyjnej polskiej firmy Protektor.

Protektor SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obuwie zawodowe i ochronne ABEBA jest dostępne tylko w sklepach z profesjonalną odzieżą lub w sklepach technicznych. Na całym świecie w ponad 2000 specjalistycznych sklepach z przeszkolonym personelem.

Wspólnie z naszymi przedstawicielami handlowymi w Niemczech i prawie we wszystkich krajach europejskich chętnie odpowiemy na pytania dotyczące ABEBA lub naszych produktów i wspólnie z Tobą opracujemy odpowiednie rozwiązania.

Dziękujemy za zaufanie.

Twój zespół ABEBA

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl