Informacje o dostawie

www.piech-pol.eu 

 

Poczta Polska Kurier 48

- przedpłata 10,90 zł Kurier 48

- pobranie 15,90 zł

Cena niezależna od wagi przesyłki.

DPD Kurier przedpłata

14,90 zł Kurier pobranie

20,90 zł Cena niezależna od wagi przesyłki.

Faktury VAT wydawane są na życzenie klienta. Jako główny dowód zakupu uznawany jest Paragon Dołączony do zakupionego Produktu

Dokładamy starań aby zamówienia wysyłać jak najszybciej. Jeżeli zamówiony towar mamy na magazynie – wysyłamy w ten sam dzień lub w następny dzień roboczy [za pobraniem], bądź zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską (do 48H) lub przez firmę kurierską UPS (do 48H ). UWAGA: Podane terminy dotyczą dni roboczych (od poniedziałku do piątku) . Soboty Możliwy odbiór osobisty od 14 do 19 w Komparzowie po kontakcie telefonicznym Sklep piech-pol.eu nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Skleppiech-pol.eu nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. Wówczas, kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przeciwnym wypadku, umowę uważa się za nieważną, a środki pieniężne podlegające zwrotowi, pomniejsza się o koszty transportu.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy dla produktów  w sklepie może się różnic w zależności od rozmiaru.

np. Ogólna ilość produktu : duża ilość wysyłka 24h

jednak po otwarciu poszczególnych rozmiarów może się okazać, że któryś z rozmiarów jest w wysyłce 3 dni lub 48h 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamówiony towar zostaje wysłany po uzyskaniu wpłaty do czasu wysyłki należy dodać czas dostawy uzależniony od wybranego środka transportu -

Kurier lub poczta - 24-48h czas dostawy

 

Jeśli okaże, się iż nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia dzwonimy do klientów, piszemy emiale i sms w celu jak najszybszej realizacji zamówień.

DOSTĘPNOŚĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STANY DOSTĘPNOŚCI

brak towaru = 0   brak towaru na stanie

ostatnie sztuki > 1/2pary na na stanie

średnia ilość   towar jest na stanie

duża ilość   towar jest na stanie

100 Par na stanie nie oznacza że dostępne są wszytskie rozmiary ! Ponieważ może

to być 1 rozmiar .

 

Blogi Już niebawem